Dodany: 2011-07-01 09:44:51

Jak przebiega egzamin praktycznyPo trudnej dla wielu części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy gdańsk, następuje część praktyczna. Część praktyczna egzaminu na prawo jazdy Gdańsk to nic innego jak sprawdzanie umiejętności kursanta, egzaminowanego.

 

Najpierw egzaminowani prowadzeni są na tak zwany placyk, gdzie czekają już egzaminatorzy. Podzieleni na grupy starający się o prawo jazdy Gdańsk po kolei zdają poszczególne części egzaminu praktycznego. Pierwszym z elementów jest podniesienie maski auta i pokazanie zbiornika z płynem do spryskiwaczy, z płynem chłodniczym i olejem. Potem starający się o prawo jazdy Gdańsk muszą pokazać światła samochodu, po kolei włączać każde ze świateł i na lampach pokazywać egzaminatorowi łącznie z nazywaniem każdego światła. Potem następuje tak zwany łuk.

 

Czy wjazd i wyjazd tyłem po łuku drogi między pachołkami, tak by ich nie strącić. Po zdanym łuku prawo jazdy Gdańsk otrzyma ten, który ruszy ze wzniesienia, a następnie wykaże się doskonałą wiedzą z zakresu prowadzenia pojazdu po mieście, gdzie test trwa około 40 minut. W trakcie jazdy ulicami miasta, egzaminowany otrzymuje jeszcze polecenia zaparkowania auta i zawracania na trzy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak przebiega egzamin praktyczny
Nick: